Przemiany w rozwoju zjawiska narkomanii

Dostępność: na wyczerpaniu
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 195

Opis

Łuczak Elżbieta  

 

Przemiany w rozwoju zjawiska narkomanii

 

Pułtusk 2004

s. 158, format 24 cm, opr. tw.

ISBN 83-89709-10-4


Opis:

Książka przedstawia najnowocześniejsze trendy w rozwoju zjawiska narkomanii. Inspiracją do jej napisania stało się rozszerzające się w naszym kraju zjawisko narkomanii ulegające wielu bardzo niebezpiecznym - często nie dostrzegalnym - przemianom. Ukazane w niej przemiany w obrębie rozwoju zjawiska narkomanii zaprezentowane zostały na podstawie dotychczasowego stanu wiedzy w tym zakresie, jak również wyników badań własnych.

Praca adresowana jest do szerokiego grona odbiorców. Przede wszystkim do rodziców, nauczycieli i wychowawców, ale również do młodzieży zarówno uczącej się jak i pracującej. Ze względu na charakter przyszłej pracy zawodowej książkę tę w szczególny sposób należy polecić studentom pedagogiki, zwłaszcza resocjalizacyjnej, opiekuńczo - wychowawczej i socjalnej.


" Książkę te kieruję także do wielu innych odbiorców. Zarówno do tych, którzy mają pokusę ucieczki w złudny świat nadziei, który stwarza narkotyk, jak również do tych, którzy trwają w przekonaniu, że taka pokusa nigdy ich nie dopadnie..."           Autorka

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl